מאי 25, 2022

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

שינה יציבה מתחילה עם בסיס מיטה, איך לבחור בסיס מיטה?

1 min read

רוכשי מיטה חדשה מתעניינים בתכונות של המזרן, אבל בסיס מיטה הוא לא פחות חשוב ויש לו משקל משמעותי בהשפעה על חוויית השינה. אלה הקריטריונים שיעזרו לכם לבחור בסיס איכותי

בסיס מיטה מיועד לשמור על שלמות המזרן, אבל גם על איכות השינה שלנו. ולמרות שרבים לא באמת מודעים להשפעתו המשמעותית, מספיק לילה אחד על בסיס מיטה רעוע כדי להפנים את החשיבות של בחירה נכונה. מזרן שמונח על בסיס מיטה פגום (או ללא בסיס כלל) יתקשה להאריך חיים, יתלכלך ובטווח הארוך – יוביל להוצאה כספית שכרוכה ברכישת מזרן חדש. שינה על בסיס מיטה כזה תוביל לאי נוחות, לכאבים ולתחושת עייפות מצטברת. ממש לא משהו שהיינו רוצים לחוות, ואין ספק שגם אתם לא.

איך לבחור בסיס מיטה?
בסיס מיטה שכדי לכם לקנות

ביחד או בנפרד?

לעתים קרובות בסיס מיטה נרכש יחד עם המזרן שעליו, מה שמבטיח התאמה מיטבית בין הגדלים ומאפשר "לסגור את הפינה" בבת אחת. במקרים אחרים לעומת זאת, אנחנו מוצאים את עצמנו רוכשים בסיס מיטה בנפרד. זה קורה במצבים שבהם הבסיס הקיים שברשותנו נשחק או נשבר, או אם אנחנו מעוניינים ברכישה של מזרן ספציפי שהבסיס הנוכחי פשוט לא מתאים לו בגודל. 

בנוסף, קיימים גם בסיסי מיטות בעלי מאפיינים ייחודיים כמו עיצוב ייחודי שמתכתב עם העיצוב של יתר חדר השינה, ארגז מצעים לאחסון קל ונוח של חפצים, ראש מיטה ועוד. כך שהבחירה הנכונה היא שקלול של כל הצרכים שלכם, התקציב שתהיו מעוניינים להוציא וכמובן גם ההעדפה האישית. אם תרצו להקל על הבחירה ולא להתאכזב מהתוצאות, תוכלו להיעזר בפרמטרים הבאים:

1. אורך ורוחב – למרות שכביכול מדובר בסעיפים הראשונים שצריך לבחון, רוכשים רבים מתבלבלים ברגע האמת ומבצעים טעויות. הגיעו עם מידות מדויקות של המזרן שלכם, או עם מידות החלל שבו תרצו להציב את המיטה במקרה שטרם רכשתם מזרן. 

2. חומרים – חומר הוא עניין של העדפה, אבל ללא קשר לחומר בו תבחרו, ודאו כמובן שמדובר בבסיס מיטה איכותי שיחזיק מעמד שנים וישרת את הצרכים הייחודיים שלכם. אצל דר' גב למשל, תמצאו לא רק מזרנים אלא גם מגוון בסיסי מיטה להשלמת חוויית השינה שחיפשתם.  

באתר של דר' גב ובסניפים עצמם ימתינו לכם בסיסים הכוללים ראשי מיטה מרופדים שמאפשרים גם לצפות בטלוויזיה, לקרוא ולשבת בנוחות המרבית. או במילים אחרות, עם בסיס מיטה של דר' גב ממש לא תרצו לצאת מהמיטה. וכדי להתאים לעיצוב הכולל של חדר השינה, תוכלו לבחור בסיס מיטה של דר' גב באחד ממגוון צבעים אטרקטיביים לבחירתכם. 

3. תעודות אחריות – בדיוק כמו שלא תרכשו מזרן מבלי לחשוב פעמיים, כך גם אל תתפשרו על בסיס מיטה. בחרו בבסיס של חברה מנוסה ומקצועית, ואל תשכחו תעודת אחריות. 

מה זה בסיס מיטה
בואו לבחור בסיס מיטה שיתאים לכם לצרכים שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.