מאי 22, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

גריל משובח מכינים רק במחבת פסים

מחבת פסים

מחבת פסים

בניגוד למחבת רגילה, לכל מחבת פסים ישנה איכות רבה יותר מאשר למחבת הממוצעת והרגילה.

אם מחבתות רגילות מיועדות לבישול קליל של רוטב או הכנת חביתה מהירה, מחבת פסים מתאימה לבישול מאסיבי יותר והיא מאפשרת ליצור צלייה בדרגות גבוהות לכל סוגי הבשר בנתחים כבדים שונים כגון הסטייק או לשם טיגון קציצות.

היתרונות של מחבת ספים

אם יש לכם מחבת פסים, כדאי שתתחילו להשתמש בה יותר, היא מוסיפה טעם רב לכל תבשילי הבשר ואף יוצרת צורה אסטטית מגרה של צריבת פסים על נתחי הבשר או על נתחי דג. הבישול עם מחבת פסים הוא כל כך נוח כי הוא מהיר. החום הגבוה של המחבת היא בדרגות גבוהות הרבה יותר משל סירים או מחבתות אחרים ולכן יש לה יתרונות רבים במטבח ובבישול. היא יוצרת תחושה של בישול על גריל חיצוני ושומרת על הטריות של הבשר או הירקות שבוחרים לצלות על הגריל.

מחבת פסים חייבת להיות חלק מכלי המטבח שלכם

ללא מחבת הפסים במטבח שאר הכלים שלכם יהיו שווים פחות. אם תרצו להכין בשר להמבורגר, לצלות סטייק באופן האיכותי והטעים ביותר, להכין קציצות, רצועות בשר עוף, להכנת נתחים של כבד מטוגן וקלוי, אם תרצו לקלות ירקות שונים כגון חציל, בצל, קישוא או אפילו שום ועשבי תיבול בטעמי קלייה מגרים ועם ניחוחות מדהימים,  ואף לשם הכנת דגים בטעמים שונים, מחבת הפסים תעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר מאשר כל מחבת רגילה וממוצעת אחרת. עם המחבת הזו הבישול נמשך רק מספר דקות, הטעמים נותרים מרוכזים ואיכותיים יותר בתבשיל, הויטמינים של הירקות אינם הולכים לאיבוד, ידית האחיזה הנוחה של המחבת כמו גם הציפויים האיכותיים שלו תורמים לבישול מהיר, נוח ואף בריא יותר.

חוסכים בשמן במהלך הבישול

המחבת אינה מדביקה את המאכלים אליה כך שאף ניתן לצמצם את כל כמויות השמן שיש להוסיף לסיר או למחבת אחרת, וכיום אף ניתן להכין סוגים שונים של פיצות או מאפי בצק טעימים היישר על מחבתות הפסים. אם תבחרו מחבת גדולה או קטנה יותר, מגוון השימושים הרב שתמצאו למחבת יהפוך את המטבח שלכם לשמח, טעים וצבעוני יותר. גם לנקות את המחבת ניתן לעשות זאת בקלות רבה יותר מאשר עם סיר כבד אחר כך שמומלץ מאד לבשל בכל הזדמנות עם מחבתות הפסים.

More Stories

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.