מאי 22, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

ישראכרט הלוואות – הלוואה בצ'יק ללא עיכובים

1 min read
הלוואה

כבר לא צריך לרוץ לבנק בשביל לקחת הלוואה

מחזיקים בכרטיס אשראי של חברת ישראכרט? עכשיו תוכלו להנות מהטבות רבות בכל הנוגע להלוואות באמצעות הכרטיס.

חברת ישראכרט, פועלת משנת 1975 ונחשבת לחברת האשראי הוותיקה ביותר בישראל. החברה מציעה שירותים פיננסיים בתחומי האשראי הן למגזרים הפרטיים והציבוריים והן לחברות הבנקים הגדולות במשק. בין לקוחותיה נמנים בנק מזרחי טפחות, בנק אוצר החייל, בנק יהב ועוד. כרטיסי האשראי שמציעה חברת ישראכרט הינה מאסטרקארד, אמריקן אקספרס ו(איך לא) ישראכרט. כרטיסי האשראי הינם בעלי תנאים והטבות אטרקטיביים במיוחד, על מנת שיוכלו לפנות לקהל לקוחות רחב ככל הניתן. עם השנים התפתחה והתקדמה חברת ישראכרט וכעת, מציעה החברה את ישראכרט הלוואות. כלומר, אפשרות לקבל הלוואה חוץ בנקאית דרך חברת האשראי, עם הרבה הטבות ומעט כאב ראש.

הלוואה מירבית

אז הנה כמה פרטים רלוונטים כדי לעשות קצת סדר בעניינים. בראש ובראשונה, חשוב שתדעו שגובה ההלוואה המרבית במסלול ישראכרט הלוואות הינו 40,000 שקלים (ללא קשר למסגרת האשראי שלכם). גובה ההחזר הינו בטווח של עד 48 תשלומים, ללא ערבים ובטחונות.

ייעוד הלוואה דרך ישראכרט הלוואות מוגדרת למטרות רבות ומגוונות. בין היתר, שיפוץ הבית, מימון רכב חדש, חופשות, לימודים, טיפולים רפואיים, סגירת חובות ועוד.

קבלת ההלוואה תוך כמה דק'

בנוסף, לישראכרט הלוואות קיים מסלול הלוואה מהירה. מסלול שכשמו כן הוא – מעניק הלוואה ישירות לחשבון הבנק בזמן הקצר והמהיר ביותר (עד שלושה ימי עסקים). גודל ההלוואה במסלול זה יכולה להגיע עד ל-30,000 שקלים, ופריסת התשלומים להחזר ההלוואה עומדים לרשות הלקוח על פי צרכיו ומאפשרים פריסה של בין 3-48 חודשים.

כמו כן, ישראכרט הלוואות רואה בציבור הסטודנטים בישראל כקהל לקוחות פוטנציאלי ומשתלם בעתיד ועל כן מציעה מסלולים בעלי הטבות מיוחדות ונוחות לסטודנטים.

הלוואות
קבלו הלוואה לפני שתספיקו למצמץ

מסלולים

יש לציין כי חברת ישראכרט בכלל וישראכרט הלוואות בפרט, מציעה לקהל לקוחותיה אפשרויות רבות ומגוונות לבחירת מסלולי הלוואה ופתרונות אשראי. זאת על מנת שהלקוח יוכל למצוא את המסלול המתאים, המשתלם והנוח ביותר עבורו. לכן, בפעם הבאה כאשר אתם נזקקים להלוואה מכל סוג שהוא, בין אם בא לכם להתפנק על דבר מה שחלמתם עליו זמן רב, או בין אם אתם נמצאים במצוקה כלכלית כלשהי – ישראכרט הלוואות פועלת לשירותכם, בתנאים המשתלמים ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.