יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

מטבחים מודרנים בהתאמה אישית מאדריכלים

כידוע, מטבחים מודרנים הם מטבחים בעלי עיצוב עכשווי, וככאלה יש הרבה יותר מאפשרות אחת להטמעה בביתכם.

יצוין כי ארונות המטבחים שלנו, מגירות הטריקה שברשותנו ומדפי המוצרים שיותקנו במטבחיכם יתרמו רבות לא רק לשיפור חזות המטבח אלא לעיצוב הבית ככלל, ויפיצו את כל הטוב האדריכלי הנחוץ לכינון נוסחת עיצוב מנצחת בכל בית ודירה.

מטבחים מודרנים בעיצוב הייטק

מטבחים מודרנים פופולריים מאד, המתבססים על הצבע הלבן כגוון שולט במרחב. זה לא אמור להפתיע אף אחד שכך מעוצב הבית שלו, וככלל – מי שיש לו בית בעיצוב הייטק יודע שכך מעוצב ביתו, ועל כן יודע גם כיצד צריך להיראות המטבח שלו. אצלנו במשרד האדריכלים – נפיץ בביתך בדיוק את המטבח לו אתה מצפה: לבן, מבריק, עם ידיות ארון ומגירה ממגוון רחב לבחירה חופשית. כל האביזרים יהיו עשויים מעצים וממתכות בוטיק אשר יבטיחו שימוש בטוח, בטיחותי וממושך לאורך שנים רבות ללא בלאי או התיישנות מכל סוג.

מטבחים מודרנים שחורים

מטבחים שממעוף הציפור נראים כמו סלע בזלת ענק. זו דרך נוספת לבטא את עיצוב הבית המודרני שלכם, ובפרט המטבח, ככזה שבא לידי ביטוי. כמובן שבדומה למטבח ההייטק, מי שהבית שלו מבוסס על תבניות עיצוב שחורות יוכל להבחין בכך בקלות, ולדעת שזהו המטבח אשר הוא צריך. ארונות המטבח והתקני הפתיחה הנוספים פשוט יפתיעו גם צרכני מטבח וותיקים מבניכם, משום שהם לא יהיו רק צבועים בשחור, אלא גם ברמות גימור נדירות, ובחלקן אפילו מבריקות, ולא בהכרח מט.

מטבחים מודרנים משולבים עם מעט אלמנטים של נוסח העיצוב העתיק

ישנם כמה מטבחים מודרנים המעוטרים במעט תזכורות ורמיזות מהעיצובים העתיקים והנושנים. הנפוץ שבהם הוא מטבח בעיצוב פרובנס. במטבח זה, הצבע השולט הוא לבן, בדומה למטבח ההייטק, אך בשונה ממנו – לא צבעים מודרניים נוספים כמו זה הכסוף ישמשו לפרזול המטבח, ולידיות הארון והמגירות, אלא דווקא הצבע החום, כמו זה שמקובל לעצב עמו מטבחים עתיקים. צבע זה יכסה, למעשה, כל רכיב פרזל, ממסגרת המדף ועד לידית הטלסקופית הקטנה ביותר. מטבחים מודרנים שכאלה נחשבים לנפוצים וחיוניים בלא מעט מהדירות ומבתי האב היום ברחבי הארץ.

אז מה המטבח שלכם? מקווים שעזרנו לכם להבין איך אתם רוצים לעצב את המבטח הבא שלכם.

More Stories

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.