יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

סופר אונליין – התענוגות הקטנות של החיים

אורח החיים שלנו השתנה מקצה לקצה בעשורים האחרונים. היום, אנחנו במרוץ בלתי פוסק, בעיקר אחר כסף; אנחנו לומדים בלי סוף, מנסים לפתח קריירה ולהתקדם הכי רחוק שאפשר. עם אורח חיים שכזה, אנחנו לא יכולים להטריד עצמנו בקניות לבית, ובדיוק בשביל זה יש סופר אונליין שדרכו אפשר לקנות הכל.

קניות לבית מול מסך המחשב

בעבר לא היו לנו הרבה אפשרויות, והיינו חייבים ללכת לאחד מהסניפים בקרבת הבית כדי לקנות את כל הדברים שאנחנו צריכים לבית, כמו ירקות ופירות, ביצים, לחם, מוצרי ניקיון והיגיינה וכן הלאה. בתקופות קודמות החיים האישיים שלנו היו מקום ראשון בסדרי העדיפויות, בניגוד להיום. מהפיכת האינטרנט הביאה להיווצרות של סופר אונליין שבו אנחנו יכולים לעשות את קניות לבית מוך מסך המחשב, בלי להתארגן במיוחד, בלי לצאת מהבית ובלי לנצל זמן רב יקר מאוד.

סופר אונליין
סופר אונליין נוחות מיירבית

ההבדל בין סופר אונליין לבין סופר אמתי

אז מה באמת ההבדל בין קניות באינטרנט לבין קניות בסניף אמתי של סופרמרקט? כאמור, הקניות באינטרנט יכולות להתבצע בבית, מול מסך המחשב כשבמקביל אפשר לעשות עוד הרבה פעולות.

בבית שלנו אנחנו לא צריכים להתהלך על פני שטח עצום שמחולק לעוד ועוד מחלקות ומעברים, ולכן הקנייה מתבצעת הרבה יותר מהר. אנחנו לא צריכים לקחת עגלה כי המצרכים מגיעים אלינו עד הבית במשלוח מיוחד, ולכן אנחנו גם לא צריכים להוציא כסף על נסיעות הלוך וחזור.

כשמתהלכים בתוך הסופר האמתי, נחשפים למאות ואף אלפי מוצרים שלא היינו נחשפים אליהם אלמלא היינו מגיעים באופן אישי. היות וכך, הנטייה לקחת מוצרים שלא מתכננים לקנות היא הרבה יותר גדולה. לעומת זאת, מול המחשב אנחנו הולכים ישירות למחלקה הרצויה, בלי לחלוף על פני מוצרים שונים שקוראים לנו אליהם, ולכן קל יותר לעמוד בתקציב.

ובנוסף לכל אלו, הרגע שבו צריך לעשות את התשלום הוא מהיר במיוחד. שלא כמו בסופר שבו צריך לחכות בתור לקופה, מול המחשב אין תורים וכל אחד יכול לשלם עבור הקנייה שלו ברגע שמסיימים להוסיף לסל הקניות את כל מה שצריך.

 ויש גם דברים דומים

אבל לא הכל שונה בין סופר אונליין לסופר אמתי. גם בסופר אונליין אפשר ליהנות ממבצעים והנחות, ולמעשה כל המוצרים מגיעים בדיוק באותו המחיר כמו בסניף. וכמובן שחברי מועדון יכולים לממש את ההטבות שהם זכאים להן.

ולסיום, גם אם עושים את הקניות סופר אונליין עדיין אפשר לקבל שירות לקוחות שכולל מענה אנושי, כי זה דבר אחד שאין לו תחליף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.