יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

שילוח בינלאומי – תכנון מפואר

שילוח בינלאומי זו אופרציה אשר דורשת תכנון מפואר אחרת זה יהפוך לחוסר יעילות נוראי שיעלה לכם סכומים רבים ולחינם.

תכנון מוקדם של התהליך יכול להביא לרווחים רבים כך שגובים סכום גבוה מהחברה או האדם שמבקש לבצע את השילוח בינלאומי של חפץ או מסמך ואז החברה נותרת עם סכום גבוה לארץ ביצוע השילוח. מאחר וההליך של השילוח הבינלאומי הוא ארוך ודורש הרבה תשומת לב ותכנון, חשוב מאוד לבנות מודל עסקי אשר יהיה רווחי עבור החברה שמבצעת את השילוחים כי אחרת החברה מהר מאוד תפשוט את הרגל.

חברת השילוח בינלאומי צריכה ליצור לעצמה קשרים אשר יהפכו את הליך המשלוח ליעיל יותר: היא צריכה קשרים עם חברות תעופה, קשר עם שליחים וקשר עם הדואר במדינות שאליהן מבצעת את השליחות. מדובר על אופרציה מורכבת מבחינת כמות האנשים המעורבים והקשרים הנדרשים על מנת שהיא תצליח. עם זאת, כאשר גובים כסף על השילוח בינלאומי צריך לגלם בסכום שגובים מהלקוח את שלל הסכומים של כל המעורבים בהליך ואז להוסיף גם את הסכום של החברה שמבצעת את השליחות על מנת שההליך יהיה רווחי עבורה. לצורך הדוגמא, הליך של שליחות לארצות הברית מערב את חברת השליחויות בארץ, חברת התעופה שתבצע את ההעברה לחו"ל ואת חברת הדואר המקומית שם, לכן החברה צריכה אנשי קשר בכל עצירה של המשלוח.

אחרי שהדואר מגיע במטוס לארצות הברית צריך להביא אותו לדואר המקומי ולבצע את החלוקה. אם מדובר על שילוח בינלאומי אשר יש לבצע אותו עם שליח עד הבית אז צריך להיות בקשר עם חברת שליחים מקומית אשר תבצע את השליחות. חשוב מאוד להיות מסונכרנים ומתואמים עם חברת השליחויות המקומית כאשר מדובר על שליחויות באמצעות שליח מקומי כי אם דואגים להביא את המשלוח עד למדינה שאליה שולחים אבל אין מישהו מקומי שידאג להביא את המשלוח ליעד שלו זה הופך את כל נושא השליחות ללא רלוונטי.

ניהול האופרציה של שילוח בינלאומי צריך להיעשות בחוכמה ובארגון מופתי משום שמאוד בקלות אפשר לשכוח פרטים חשובים ואז לשלם במחיר של משלוחים שלא יגיעו בזמן ולקוחות מאוכזבים. כאשר מאוד קל לבצע הכנה מקדימה ואחראית. אז למה אתם מחכים? תבדקו בעצמך האם כדאי לכם לשלוח דואר בינלאומי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.