יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

שמיכה- יש כל כך הרבה סוגים ועיצובים שונים לה

1 min read

שמיכה היא חלק בלתי נפרד מהמיטה שלנו ומהמצעים בחדר השינה של כולנו. אנחנו מצפים שכל שמיכה על המיטה שלנו תיצור עבורנו הרגשה עוטפת ונעימה, תחמם אותנו היטב בחורף ולא תעיק בחום רב מדי בימי הקיץ הלחים. תפקידה של כל שמיכה היא ליצור את הבידוד האיכותי ביותר ביחס לטמפרטורת הגוף. כאשר הטמפרטורות בחורף צונחות וכך גם קר יותר בגוף שמיכה בחורף אמורה ליצור את החימום האידיאלי גם אם אין הסקה בחדר, ומצד שני בימי קיץ חמים שמיכת הקיץ הקלילה והדקה אמורה לא ליצור זיעה אלא לקרר את הגוף. בנוסף תפקידן של שמיכות הוא להוות כיסוי נוי למיטה, ולהוסיף צבע ועיצוב מושכים יותר למראה החדר.

שמיכות ככלי מיטה משמשות לכיסויים למיטה וכן לשמירת חום הגוף בזמן השינה. שמיכות הן גם פריטים מעוצבים שיכולים להוסיף רבות למראה המיוחד של כל חדר. הכיסויים לשמיכות אמורים לשמור על טיבן וכן לשמור על ניקיונן כיוון שאת הכיסויים ניתן לכבס בקלות בעוד שכביסה של שמיכה היא פעולה מורכבת יותר שמומלץ להעביר לאנשי מקצוע בניקוי יבש. ישנו מגוון של עשרות רבות של שמיכות מסוגים שונים, בגדלים שונים, עובי שונה וכן שמיכות המתאימות לעונות השנה המתחלפות- חורף או קיץ וכן עונות מעבר.

השמיכות הנפוצות ביותר הקיימות הן שמיכה במילוי של נוצות או שמיכות פוך במילוי פלומת אווז. שמיכות מסיבים סינטטיים כגון שמיכות מאקרילן גם הם פופולאריים מאד עקב מחירם המוזל יותר. ישנן שמיכות דקות רבות העשויות מכותנה, צמר, שמיכות פיקה או שמיכות פליז, ישנן שמיכות טלאים וכן שמיכות המכונות שמיכות טלוויזיה איתן מתכרבלים על הספה בסלון.

שמיכות מגיעות בגדלים שונים אם כשמיכת יחיד או כשמיכה זוגית. השמיכות החשמליות המכונות סדין חשמלי מכילות חיבורים לחשמל ונפרשות על המיטה לשם חימומה, בשנים האחרונות הומלץ להשתמש פחות בסדין החשמלי מטעמי בטיחות. שמיכות לילדים מעוטרות בדמויות מעולם הסרטים והמוצרים לילדים והן מוסיפות רבות למראה של חדרי ילדים ויוצרות אווירה קסומה ולבבית. דמויות כגון של נסיכות, גיבורי על או פיות, דובונים, הדפסי לבבות וכיוצא באלו. אז מה השמיכה האהובה ביותר עליכם? מה העיצוב שלה? והאם אתם זקוקים לאחת חדשה? במיוחד לחורף אולי כדאי שתחליפו את השמיכה שלכם לאחת שיותר מתאימה לצרכים שלכם. תמצאו לכם את השמיכה המושלמת, הרי אתם מבילים איתה כמה שעות טובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.