יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

תבנית אינגליש קייק – לעוגות טעימות במיוחד

אחת העוגות הטעימות במיוחד, הנפוצות ומוכרות בכל העולם היא עוגה בחושה, זאת מכיוון שהיא קלה להכנה והעוגה יוצאת במהירות ובטעם נפלא.

עוגות בחושות הנקראות גם עוגות אינגליש קייק, קיימת תבנית אינגליש קייק אשר משתמש את רוב הקונדיטורים ליצירת עוגה בחושה בין אם עוגת מייפל, עוגת תפוזים או עוגת שוקולד של ילדים. אם בחרתם לאפות עוגה כזו עם התבנית, שהיא חד פעמית כפי שרבים נוהגים לעשות, חשוב לזכור שהתבניות החד פעמיות אינן חסכוניות והן מזיקות לאיכות הסביבה, התבניות אינן אקולוגיות ולעומת זאת בתבנית אינגליש קייק זמן האפייה בה קצר ואיכותי הרבה יותר, והעוגה יוצאת טובה ומצוינת יותר.

תבנית אינגליש קייק יוצרת אחידות במעבר של החום בזמן האפייה מכיוון שהתבנית הינה מאורכת ומאפשרת פיזור אחיד של חום התנור לכל חלקי העוגה. זאת לעומת התבניות העגולות שניתן לראות את העוגה תופחת במרכז וצונחת בצדדים. העוגות שאפיתם יצאו הרבה יותר מעולות באפיה בתבנית אינגליש קייק. פעמים רבות הקושי שבשימוש עם תבנית זו, הוא אופן החילוץ של העוגה שאפינו מהתבנית, לעיתים גם הוספת שימון רב בכל התבנית ובדפנות התבנית לפני שמכניסים את הבלילה, אין זה מבטיח שהעוגה תשתחרר בקלות, ואם בוחרים להשאיר את העוגה בשלמותה בתבנית, כל פריסה של העוגה בתוך התבנית יכולה לחרוץ בה שריטות וחריצים ולמעשה להרוס אותה. לכן כדי לגרום לכך שהעוגה תצא בצורה חלקה ביותר וללא מאמץ, יש לרפד את התבנית בנייר אפייה, אך באופן בו הנייר לא יתקפל ויתקמט וכך, כאשר תתחבו אותו פנימה לתבנית, לא תתקבל העוגה הנהדרת במראה יפה לה אנו מצפים, אלא יתכן והעוגה תקבל את מראה קימוטי הנייר וכך תראה מעוותת או מרופטת.

לשם כך כדי לרפד את התבנית באופן מושלם, כך שתצא לנו עוגה בחושה מושלמת במראה שלה, מומלץ לשרטט קודם בעיפרון את כל בסיס העוגה, לשרטט למעשה את התבנית, להשאיר שוליים גדולים יותר כך שהנייר יישאר מחוץ לתבנית ויאפשר לנו לחלץ את העוגה עם סיום האפייה בצורה מהירה וקלה, ניתן גם לשמן קלות את הנייר על מנת ליצור שליפה חלקה יותר של העוגה, וכן ליצור קיפולי משולשים מסביב לנייר על מנת ליצור חוזק רב יותר בחילוץ העוגה, כך שבכל מקרה תוכלו ליהנות מעוגה טעימה ונפלאה במיוחד לרגע של פינוק בכל שעות היממה.

 

More Stories

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.