דצמבר 1, 2021

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

איך לבחור ארון לחדר?

1 min read
ארון 2 דלתות בחדר שינה

ארון לחדר הוא ממוצרי היסוד הבסיסיים ביותר בכל בית. אם כל בית צריך מרפסת, כל חדר צריך ארון ואין בזה ספק בכלל- איך איך נוכל לבחור את הארון המתאים ביותר? בדקנו.

ארון הוא לא רק פריט אחסון שימושי במיוחד, והוא גם פריט עיצובי שיכול להעיד רבות על החדר ועל הדיירים בבית וגם על שוכני החדר הספציפי. אין ספק ניתן לבחור ארון, ואפילו ארון דלתות "פשוט" מבלי להקדיש מחשבה יתרה לארון דלתות שקונים, אבל יש כמה שיקולים שכדאי מאוד להתחשב בהם לפני שקונים ארון לחדר, ובפרט ארון דלתות.

  • מרחק מהרצפה: כאשר אתם עומדים לקנות ארון, בין אם מדובר בארון הזזה או ארון דלתות, רצוי להעדיף ארון דלתות המוגבה על ידי במה קטנה ומספק לכם מרחק קצר מהרצפה, ועל ידי כך יאפשר לכם לשמור על יציבות מקסימלית עבור הארון שלכם ולמנוע בלאי מיותר. הרי יהיה חבל מאוד לקנות ארון חדש ולהזדקק לארון דלתות חדש שוב כעבור זמן קצר רק בגלל תכנון לא נכון.
  • מספר דלתות וגודל הארון: חשוב להבחין בין גודל הארון למספר הדלתות בארון, במיוחד כאשר מדובר בארון כמו ארון דלתות. אין בהכרח קשר בין השניים וייתכן ותראו ארון עמוק במיוחד שיש לו שתי דלתות בלבד ולעומת זאת ארון הרבה פחות עמוק והרבה יותר גדול עם מספר הרבה יותר גדול של דלתות. ארון דלתות יכול לבוא במספר דגמים ובעצם הרבה פעמים ההבדל פשוט יכול להיות עניין של העדפה, הן מבחינת העדפה של אופן חלוקת הארון דלתות או לחלופין מבחינת העדפה עיצובית.
  • ידיות: ארון דלתות יכול להגיע עם מגוון רחב מאוד לא רק של עיצובים ומספר דלתות, אלא גם של הידיעות עצמן. מדובר בבחירה שהיא גם אסתטית וגם נוחה. בסופו של דבר מדובר בעניין של העדפה. האם אתם מעדיפים ידיות בולטות בשביל הארון דלתות שלכם או שמא אתם מאלו שאוהבים לוק מינימלי וידיות שקועות. תבחנו מה אתם מעדיפים הן בפן האסתטי אבל גם מבחינת נוחות כדי לראות כיצד הבחירה שלכם בארון דלתות משתלבת באופן כללי בתוך חלל החדר.
  • ארון קיר: ארון דלתות יכול להיות מוצב באופן נפרד בצמוד לקיר. אין ספק, זו הבחירה של רוב האנשים וכך בעצם נראה עיצוב של ארון דלתות בבתים רבים. יחד עם זאת, אפשרות נוספת היא שבמידה ויש לכם נישה בחדר ואזור יחסית "שקוע" תוכלו להתקין ארון דלתות שיתפקד כמו ארון קיר, באופן שגם תורם לעיצוב של החדר ומספק מראה מינימליסטי ומעוצב וגם יכול לסייע ולחסוך מקום בחדר. ארון דלתות כאמור, יכול לשמש לא רק כאמצעי אחסון יעיל אלא גם כפריט עיצובי שתורם לנראות של החדר.
ארון דלתות

כאשר אתם בוחרים ארון לחדר, חשוב להתחשב במספר פרמטרים וביניהם העיצוב, האחסון והמחיר. ארון דלתות יכול לענות על כל אלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.