יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

אירועי חברות: היכן כדאי לארגן זאת השנה ?

1 min read

מעבר להתנהלות עבודה שגרתית, חשוב להעלות את המורל ולגבש את צוות העובדים במשרד ואת יחסיהם עם שאר העובדים במחלקות השונות.

אירועי חברות
אירועי חברות למשל ברביקיו עובדים

כמעט בכל חברה גדולה נראה כי יהיו מספר טיולים, כאשר חלקם לכלל עובדי החברה וחלקם צוותיים. כמו כן, לכל חברה בדרך כלל תקציב המתאים לאירוע חברה גדול אשר בדרך כלל יתקיים כנשף בחג מסוים כמו פורים או כמסיבה באולם אירועים בכל זמן אחר.

ובכן אכן נראה כי אולמות האירועים מלאים באירועי חברות גדולות כמו חברות הביטוח, הבנקים, הפיננסים, הייטק, סלולר וכל תאגיד תעשייתי אחר. בדרך כלל אירועי חברות אלו יכללו אלכוהול, אוכל, הופעה של זמר או אומן מסוים אחר וכן ריקודים לתוך הלילה. כמו כן, בדרך כלל ידאגו להסעות הלוך חזור מנקודות מסוימות.

כיום ניתן לראות כי אירועי חברות מקיימים גם באמצעות פעילויות שונות וטיולים בפארקים ואתרים המציעים לקיים שם אירוע חברה לגיבוש העובדים

חברות המעדיפות לקיים אירוע חברה בסגנון שונה יזנחו את אולמות האירועים ויעשו זאת בצורת טיול או ביקור במספר אטרקציות ואתרים ואף יתווסף לכך לינה במלון או אכסניה מסוימת. מקומות רבים לבילוי משפחתי מציעים לצוות העובדים שלנו לבלות שם יום כיף עם טיול אותו נבנה בעצמנו.

אירועי חברות בפארקים לצורך העניין, יוכלו לכלול תחרויות ומשחקים לצד כיבוד ואף מסיבה בסוף הפעילות. את הפארקים והשמורות ניתן לשכור לאירועי חברות בתשלום ולהפיק את האירוע בעזרת נציגי החברה האחראים על כך.

 לארגן אירועי חברות

תוכלו לארגן יום גיבוש כאירוע חברה באתרי הקיאקים והטרקטורונים. חברות הטרקטורונים ישמחו לבנות איתכם טיול הכולל נסיעה ברכבי ג'יפים, רפטינג וכן עצירה למנוחה בנקודות שונות ויפות יחד עם ארוחות. תוכלו להתרשם מפעילותם בכל הקשור לימי עובדים באתרי האינטרנט וכן ליצור עמם קשר להתייעצות ובחירת חבילה המתאימה לאירוע החברה שלכם.

ימי גיבוש לאירועי חברות ניתן לערוך גם בפארקי המים השונים. תוכלו לסגור את המקום לכניסה לעובדי החברה בלבד ולבלות יום שלם עם מתקנים, ארוחות, מוסיקה והופעות אורח. כמעט בכל פארק מים ניתן לקיים אירועי חברות באביב ובקיץ ואף להישאר ללינה תחת כיפת השמיים. כמו כן תוכלו להוסיף אטרקציות שונות למקום כמו מפעיל לתחרויות במים ודוכני קליעת צמות.

More Stories

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.