יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

אמנות בת ימינו | תערוכת אמנים | פיסול – אמנות

אמנות

 

אמנות היא למעשה מתנה אשר ניתנה לאדם, אנשים אשר יש להם כשרונות מסוימים והם מפתחים אותם והופכים להיות מוצלחים וטובים באותו תחום הם הופכים בעצם לאמנים שיכולים ליצור אמנויות שונות.

אמנות תמיד היתה דבר חשוב ובעל ערך ומשמעות בכל תרבות,האמנות מעניקה את האפשרות להנות מהיצירות, והכל כמובן תוך חידושים אשר מתחדשים מעת לעת.

אמנות היא שם כולל עבור מגוון רחב של פעילויות שונות ומגוונות שנעשות תחת מחשבה, יופי, ואסתטיקה, איו ספק שהאמנות והאסתטיקה הם שני דברים אשר קשורים אחד בשני.

קיים מגוון רב ביותר של סוגי אמנות שונים,

ואכן אלו אשר חובבים אמנות מעשירים את חייהם על ידי מגוון רחב של פעילויות שונות ואמצעים שונים שמתחדשים מעת לעת.

 

האמן הוא אדם אשר מייצר את האמנות שלו על ידי השראה של משהו שכבר קיים, האמן אינו מוציא דברים חדשים אלא מייצר דברים על ידי בחירת תחום מסוים כלשהו שכבר קיים.

כבר בהסטוריה הכתובה מוכרת האמנות כבעלת כוח ניבוי וכוח חברתי.

נכון להיום האמנות משמשת גם ליצירה וגם לביטוי עצמי, האמנות מבטאת ומשדרת מסר חברתי כלשהו.

 

נכון להיום בעידן המודרני שיש לנו כל אדם יכול לשמש כאמן ולמעשה כל אדם אשר יש לו הצלחה ניכרת בתחום מסוים יכול להפוך להיות אמן.

ישנם רבים אשר מגדירים את עיסוקם כאמנים בתחומים השונים.

ואכן התחומים יכולים להיות תחומים רבים בין אם זה ציור ופיסול, ריקוד ושירה, בניית רהיטים ונגרות, וכן כל תחום יצירתי נוסף.

בתרבות המערבית משמשת האמנות כאמצעי ביטוי אישי המבוסס על אינטליגנציה רגשית ותפיסה חברתית מפותחת. גם צלם, שף, עורך וכל אדם אחר יכול להגדיר את עצמו כאמן בתחום בו הוא עוסק ולא יוכל לסתור אותו מישהו חיצוני.

 

האמנות התפתחה במשך השנים למגוון רחב של כיוונים וצורות קיום וגם כיום ניתן למצוא פרטי אמנות מאינספור תחומים המושפעת מהעבר ומשפיעה על הסביבה כיום וכמובן – גם לימים שיבואו. רבות נטען כי לא ניתן להגדיר את האמנות אולם יחד עם זאת האמנות היא סובייקטיבית אמנם, אולם הגדרתה הכללית הינה אובייקטיבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.