מאי 22, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

אתר קניות מקוון – כי את הקניות עושים בקליקים בודדים

1 min read

אתר קניות מאפשר לכם להזמין מוצרים של סופרמרקט מבלי לחכות בתור ומבלי לכתת רגליכם שעות על גבי שעות במציאת המוצרים.

הכל נגיש, הכל נעשה בקליק, והמשלוח יוצא מידית אליכם. כך עושים קניות היום, בלי לאבד רגע דל מחייכם, ובלי להיכנס למסלול מפרך אשר היה ידוע לכולנו מאז ומעולם במרכולים השונים.

כיצד עורכים קניות במצב מקוון וכיצד חוויית הקנייה שלכם תשתפר פלאים?

כל מה שנדרש הוא מחשב מחובר לאינטרנט. מה שתצטרכו לעשות הוא להתחבר אל אתר קניות של סופר ממוחשב, שתוכלו לראות מוצרים על מדפים וירטואליים ממש כמו בסופר האמתי, רק שכאן אינכם נדרשים לסחוב שום דבר, רק לבחור באמצעות העכבר מה שאתם רוצים, באמצעות הקשה על המקש "הוסף לסל הקניות". בסיום הקנייה תוכלו ללחוץ על האייקון של סל הקניות, להשמיט פריטים מיותרים כרצונכם, או להמשיך לתשלום. יסוכם עבורכם החשבון, כמו אצל הקופאי, רק שכאן אין תור, ואז יהיה עליכם להזין את פרטי האשראי שלכם. תתקבל הודעה אישור תשלום, וסל הקניות ייצא אליכם בשעות ולכל המאוחר – בימים הקרובים.

האם חווית הקניות הזו כרוכה בתשלום או בפתיחת מנוי כלשהו?

לא. כל קונה יכול להיכנס באופן אקראי, לערוך קניות, לציין את מקום מגוריו ולקבל לביתו סל קניות. כמובן שישנה אופציה לפתיחת מנוי בה כל הפרטים הללו מוזנים באופן אוטומטי, ולא בכל פעם מחדש כשאתם ניגשים לאתר לערוך קניות.

כיצד הדבר מייעל לי את השירות אם כתבתם שהמשלוח עשוי להגיע בתוך ימים או שעות ארוכות?

משום שרוב הקניות הן קניות לטווח הארוך. מי שקונה סבון, דברי מאכל או כל דבר אחר זה לא בגלל שהמוצרים נגמרו באופן טוטלי, אלא בשל הצורך להביא הביתה מלאי זמין בשם כך שקודמו הולך להסתיים בקרוב. אתר קניות מאפשר לכם לדאוג למלאי הזה בלי לחכות בתור ולבזבז 20-50 דקות מחייכם בכל פעם, אלא להזמין ולדעת שבקרוב יחודש המלאי ללא תור.

האם המשלוחים ניתנים להחזר?

כמובן. רצוי מאד לשמור את רשימת הקניות שהפקתם באותו אתר קניות. ניתן לעבור עם המשלוחן על מה שהזמנתם ולהורות לו להחזיר פריטים שנשלחו אליכם בטעות, או שנשלחו בכמות מרובה מדי. כמובן שבמידה וגם חויבתם על הפריטים הללו – יצרו עמכם קשר על מנת לזכות את חשבונכם עליהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.