יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

ביטוח לאומי | כושר עבודה חלקי | אחוזי נכות – ביטוח אובדן כושר עבודה

1 min read

ביטוח לאומי | כושר עבודה חלקי | אחוזי נכות – ביטוח אובדן כושר עבודה

פעמים רבות ישנם מצבים בהם האדם חולה במחלה או נפצע מתאונה כלשהי ועל כן איננו מסוגל להמשיך לעבוד כמו שהיה כבתחילה, כאשר מתרחשים תנאים כאלה אזי זה נחשב תחת מקרה של אובדן כושר עבודה ועל כן ישנו גם ביטוח המכסה נגד כך וזהו ביטוח אובדן כושר עבודה.

הביטוח אובדן כושר עבודה מעניק לאדם את האפשרות להתקיים בכבוד בזמן שנפצעים או חולים במחלה.

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא ביטוח אשר מבטיח הכנסה חודשית קבועה עבור אדם אשר הוגדר שאיננו יכול עוד להמשיך לעבוד, בכך ניתנת לו שמירה על יציבות כלכלית לאורך כל אותה תקופה.

רק אנשים כי רכשו ביטוח אובדן כושר עבודה בזמן שעבדו יוכלו להשתמש בביטוח זה כאשר חלילה תרגם להם תאונה או מחלה שתשלול מהם את הזכות לעבוד.

 

מבוטח של ביטוח אובדן כושר עבודה אינו יכול לקבל את הכספים בכל תקופת זמן אלא רק כתקופת זמן של 3 חודשים עד 6 חודשים.

אדם אשר רשאי לקבל את הכסף הוא אדם אשר נשללה ממנו היכולת לעבוד לפחות כ- 75 אחוזים ועל כן הוא יוכל לקבל את הכסף, וזאת משום שהוא אינו יוכל להמשיך לעבוד כבתחילה.

רכישת ביטוח אובדן כושר עבודה זהו דבר אשר יכול להבטיח את המשך הכלכלה של האדם וכן של משפחתו, ועל ידי כך משפחתו של אותו אדם לא תגיע למצב של עוני.

ביטוח אובדן כושר עבודה יוענק לאדם כי הוגדר במקרה של אובדן כושר עבודה ומלא וכן, כמקרה של אובדן כושר עבודה חלקי כל עוד הוא אינו עוד מסוגל לעבוד בעבודה בה עבד לפניי הפציעה או המחלה שגזלה ממנו את היכולת לעבוד.

 

ביטוח אובדן כושר עבודה זהו ביטוח אשר מעניק כיסוי מלא למבוטח ונחשב כאובדן כושר עבודה כאשר האדם איננו מסוגל להמשיך לעבוד וזאת בתנאי שהגיל של אותו מבוטח איננו עולה על 67.

פוליסת הביטוח של ביטוח אובדן כושר עבודה מורכבת מסעיפים עיקריים אך ניתן לרכוש הרחבות נוספות על פי בחירתו של האדם המעוניין לבטח את עצמו בביטוח אובדן כושר עבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.