מאי 22, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

גאדג'טים למטבח להקלה בהכנת האוכל שלכם

1 min read
ג'אדגטים למטבח

 

פעמים רבות, מחפש הצרכן דרכים קלות להכנת המזון. האמת היא שאין ממש דרך קלה, ומי שנגזר עליו להכין את מזונו לבד, ולא מעיד על עצמו כבשלן או מטגן-מזון מקצועי, אלא כמי שעושה זאת מכורח ההכרח, יצטרך לעבוד קשה יותר מעמיתו שנעזר במזון ממקום עבודתו במקום עבודתו. יחד עם זאת, ישנה עבודה קשה וישנה עבודה קשה פחות, שחוסכת גם לציבור המבלים במטבח שעות ארוכות – זמן "בילוי" שכזה. העבודה הקשה פחות מסתמכת על גאדג'טים למטבח. להלן מספר דוגמאות לגאדג'טים למטבח, חלקם אפילו אינם חשמליים, שמהווים את המילה האחרונה בענף.

כותש שום ידני

לא צריך לקרוא MANUALS מסובכים על מכונת קיצוץ ירקות, אם הטחינה היחידה של ירק אצלכם בבית היא כתישת שום. לכתישת שום קיים כלי ייחודי המבצע אך ורק פעולה זו. לכלי כ- 64 שיניים מחוררות ומכתש ברזל. השום מושם בתוך השיניים, והמכתב, באמצעות לחיצה שלכם, כותש את השום ומוזג אותו למזון שלכם באמצעות החורים שבתוך שיני הכתישה.

מחמם מים ידני

לא צריך להסתמך על קומקום יקר, כשניתן עם מכשיר חימום הניזון מסוללות – להשיג את אותה תוצאה. קחו מים, מזגו אותם לפינג'אן או כלי קיבול אחר העשוי ממתכת, שימו את מחמם המים כשהוא טעון מלא בתוך הנוזל, וכעבור מספר דקות יש לכם מים רתוחים, מוכנים לבישול או למזיגה למשקאות חמים.

מחבת מפוספסת

לא צריל להתאמץ כשעובדים עם שמנים במטבח, מכינים בשר או הופכים ביצה בטיגון. עם מחבת פסים אתם יכולים לעשות פעולה זו בקלות, ויש גם יתרןו לוגיסטי. המחבת לא בשימוש? ניתן להוריד מהכיריים, לקפל ולתלות עם מסמר או בורג בקלות.

בחירת גאדג'טים למטבח היא בחירה כלכלית וחכמה

כפי שלמדתם זה עתה, מי שבאמת רוצה לחסוך התנהלות במטבח, חייב שיהיו לו מספר גאדג'טים למטבח. חלקם חשמליים, חלקם עובדים על מכניקה, אבל מה שבטוח, אביזרים למטבח המהווים גאדג'טים חוסכים לכם זמן, חשמל, גז, ועוד המון משאבים אישיים ומשאבי מטבח – כאחד. בחירת גאדג'טים למטבח מהווה את ההבדל בין צרכן מטבח חכם לבין צרכן מטבח המתעכב בפעולות הכנת המזון שלו.

פנו אלינו למידע נוסף על גאדג'טים למטבח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.