יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

חיזוק שרירי הליבה | ספורט ברעננה | פילאטיס – פילאטיס ברעננה

1 min read

פילאטיס ברעננה

 

פילאטיס הוא חוג אשר יש אותו בחדרי כושר רבים וכן במכונים וחדרי סטודיו והכל על מנת שאנשים רבים יוכלו להגיע ולבצע את הכושר. לאחר כ10- שיעורים הנכם יכולים להרגיש כבר  בשוני, ולאחר כ-30 שיעורים גופכם כבר יהיה כמו חדש.

 

אם אינכם יודעים מהי שיטת הפילאטיס אזי כעת יהי הסבר מהי שיטה זו:

 

הפילאטיס זאת שיטה שנועדה עבור אימון גופני והיא אחת מהשיטות אשר גורמת לתוצאות בזמן קצר ביותר. אלו אשר מתמידים והולכים לחוג פילאטיס מאפשרים לעצמם להיות חטובים, עם משקל נכון וטוב, ועם בריאות.

הפילאטיס הוא אינו דבר אשר מיועד עבור גיל מסוים או מין מסוים, גברים ונשים כאחד יכולים לבצע את התרגיל הזה, אך ניתן לראות  שבקרב נשים זה חוג אהוב יותר משום שהוא גורם לחיטוב הגוף.

הפילאטיס היא שיטה שעוזרת לכם להיראות טוב ואף להרגיש במיטבכם משום שהיא מחדשת את האנרגיות בגופכם וגורמת לזרימת הדם בגוף להיות פעילה יותר.

 

אנשים אשר הולכים לפילאטיס ברעננה יכולים לספר עד כמה תרגיל זה עוזר להם לשמור על גופם בצורה הבריאותית שאפשר, ואכן על ידי פילאטיס ברעננה מגיעים לתוצאות הרצויות.

 

ידוע הדבר ש"נפש בריאה בגוף בריא" בעת ששומרים על גוף בריא אזי גם נפשו של האדם בריאה.

הפילאטיס היא שיטה ששמה דגש על נשימה נכונה, וכן גורמת לעמוד השדרה ולאגן להיות עם תנועה טובה, חוג זה גורם לנו להיות מודעים לעצמנו, ולדעת לשלוט בתנועות של גופינו. כאשר לומדים לנשום נכון זה מפחית את כל המתח הגופני בגוף ומשנה את כל חיי היום יום של האדם.

פילאטיס ברעננה הוא מקום אשר אשר אתם יכולים להנות שם מכל הטוב הזה ולהעניק לעצמכם זאת.

פילאטיס ברעננה הוא חוג אשר מחזק ומאריך את השריר ובכך זה משפר את תנועת המפרקים ואת הגמישות בגוף. גוף שחסין לכך הוא גוף אשר נמנע מפציעות.

 

תרגילי הפילאטיס ברעננה גורמים למרכז הגוף להתחזק ובכך שריריו של האדם הופכים להיות חזקים יותר וחסינים יותר, גם בתפקוד היומיומי וגם מפני פציעות.

כאשר לומדים לשלוט במרכז של הגוף זה גורם לחיזוקו של כל הגוף כולו, החל מהקרסוליים ועד הצוואר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.