יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

כיצד להשוות מחירים נכון עבור מזגן קטן?

1 min read

מזגן קטן משמש לא מעט עסקים, בתים ומבנים שונים.

חלק גדול מדגמי המזגנים הקטנים הם גם מזגנים ניידים, המאפשרים מעבר של המזגן ממקום למקום, בתנאי שלמקום אליו אתם מעבירים את המזגן יש חור בקיר המשמש לפליטת הגז ולכניסת אוויר מבחוץ דרך צינורותיו הניידים. על מנת לבחור מזגן קטן, עליכם להיצמד בעיקר לנתונים הטכניים שלו ולבדוק שהמזגן יניב לכם את המצופה ממנו ככלי לקירור וחימום הבית.

בדיקות בנושא איכות הסביבה

בדקו שהמזגן שלכם מדורג ירוק ולא אדום במדד איכות הסביבה. על פי חוק, על כל מכשיר חשמלי מוטבע מדד אנרגטי זה, אשר מצביע האם המכשיר חוסך פליטת מזהמים אם לאו. מכשיר המתאפיין במדד הירוק יהיה עדיף עשרות מונים על המכשיר שמדד איכות הסביבה שלו אדום (שלילי) גם מבחינת החיסכון בחשמל, כפי שמיד נלמד.

בדיקות בנושא חיסכון בחשמל

מזגן קטן אשר חוסך לכם בחשמל יהיה מזגן שההספק שלו (בקילוואט שעה kw/h) קטן, שכן הספק קטן מעיד על חשבון חשמל קטן (למי שאינו יודע, חשבון חשמל מתומחר על פי ההספק). בנוסף, ניתן לבדוק נתונים שונים כמו שמירה על טמפרטורה קבועה של המכשיר כאשר הוא דולק, ודולק בעוצמות הגבוהות. מכשיר כמו מזגן קטן שמתחמם מהר בדרך כלל יצרוך הרבה חשמל וגם ימוקם נמוך במדד איכות הסביבה.

בדיקות בנושא יעילות ופונקציונליות

חלק מהבוחרים מזגן קטן מתכוונים שהוא יהיה מזגן קבוע, שלא ניתן לשנע אותו ממקום למקום, אך אין מקום רב בחדר, ולכן זו האופציה היחידה. חלקם בוחרים שהמזגן יהיה נייד, ולאו דווקא מההיבט של לניידו ממקום למקום, אלא פשוט מתוקף העובדה שמדובר בהצבה זמנית של המזגן, אשר תחסוך לכם את הצמדתו וקיבועו לקיר או חיבורו למערכת מיזוג מרכזית, עבודות שניתוק המזגן מהן מהווה פרויקט בפני עצמו.

בדיקות בנושא עבודות תחזוקה

את רוב עבודות התחזוקה יעשה, ככל הנראה, טכנאי מזגנים, שכן פתיחת מנוע של מזגן, גם אם הוא קטן, זה לא התחום האחריות של הקונה הרגיל. יחד עם זאת, ישנן כל מיני עבודות כמו ניקיון פילטרים, ניקיון תריסי מזגן וכד', אשר בחלק מהדגמים פשוטות מאד לביצוע, ואלו הדגמים שמומלץ לחשוב עליהם עת שוקלים לקנות מזגן קטן.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.