מאי 22, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

כל מה שרציתם לדעת על בניית אתרים לעסקים קטנים בחינם

1 min read

עסקים רבים בוחרים בשנים האחרונות לוותר על ההשקעה הגבוהה שיש כדי לפתוח חנות שתמכור את המוצרים שלהם, ולפתוח אתר אינטרנט שהוא בעצם ליבו של העסק.

שם מתנהל כל הניהול לקוחות, מעקבי משלוחים, הזמנות, דוחות עסקיים, העסקאות עצמן ושיקוף מלא של המוצרים ומחיריהם. כנגד זה, קמות מלא חברות של בניית אתרים שמציעות בניית אתרים לעסקים קטנים בחינם.

איך זה עובד?

בניית אתרים לעסקים קטנים הוא שירות שמתבסס על זה שהבנייה של האתר תתבצע ללא עלות, אך התחזוק החודשי שלה ישולם בסכום שיקבע מראש ולפיו יינתנו הרשאות מסוימות. כך, העסק ישאר לקוח של החברה שפתחה לו את האתר. הבדלי המחירים בין החבילות השונות יכולות להיות למשל במה היא הכתובת אינטרנטית שהעסק יקבל, כמה מקום יש לו להזנת התוכן, האם האתר יקודם במנועי החיפוש, קמפיינים שיווקים, חשבוניות מתואמות מס וכו'. לרוב, חברות גדולות מציעות בניית אתרים לעסקים קטנים ואז עוד זמן ניסיון בו העסק יכול לבחור האם להמשיך עם החברה הזאת או לפתוח אתר דרך חברה אחרת.

איך בניית אתר לעסק שלך תתרום להכנסות שלך?

בניית אתרים לעסקים קטנים זהו מהלך שמקדם ומדרבן יזמים לפתוח עסקים וחנויות אינטרנטיות ובכך להגדיל את המסחר האלקטרוני בארץ. ברגע שהאתר עולה לאויר והוא מוצא חן בעיני הסוחר, הוא ישלם כל חודש לפי מה שסוכם עם החברה איתה הוא עובד. ישראכרט לדוגמה, מציעה מגוון חבילות בסכומים שונים ובכך מאפשרת לסוחר להחליט מה הכי כדאי ומה הכי משתלם לו. בעוד שלעסק אחד מאוד חשוב קמפיין שיווקי באתרי חיפוש פופלוריים לעסק השני זה יהיה פחות רלוונטי והוא יקח את החבילה הנמוכה יותר. אין התחייבות ואפשר לעבור חבילות ככה שגם אם הצרכים משתנים, יש לכם פיתרון עסקי.

לסיכום, עסקים רבים קמים בארץ, החל ממכירת עבודות יד ועד סוחרים שמביאים בדים מיוחדים מהודו. פתיחת אתר אינטרנט לעסק יכולה להיות דרך מעולה לפתיחת חנות באופן מהיר וחסכוני בהרבה, מחנות רגילה או אפילו סתם דוכן בקניון. בניית אתרים לעסקים קטנים בחינם הוא שירות מופלא שמקדם ומדרבן את המסחר האלקטרוני בארץ ומעודד עסקים קטנים ובינוניים. ומגדיל הכנסות של עסקים קטנים, כך שבעזרת אתר אינטרנט ניתן להגיע ליותר לקוחות.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.