מאי 22, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

מכשיר סליקת אשראי – שדרוג לעסק

מכשיר סליקת אשראי

אחרי הרבה מאוד שנים כשכירה החלטתי לעשות את הצעד ולפתוח עסק עצמאי משלי.

הבנתי שלעשות לביתי יהיה תמיד שווה ורווחי יותר וכל עוד אני צריכה לעבוד בשביל מישהו אחר לעולם לא ארוויח את אותם סכומים כמו שארוויח כאשר אעבוד עצמי. יתרה מכך, עבודה עבור אחרים היא לעולם אינו מיצוי הפוטנציאל הגלום כפי שעבודה עבור עצמך ממצה.

הצעדים הראשונים בהקמת עסק עסק

כאשר מדובר על עסק עצמאי, ריכוז המשאבים לטובתם הוא הרבה יותר יעיל ומחייב מאשר במקרה שעובדים עבור מישהו אחר. כאשר החלטתי לפתוח את העסק שלי היה לי ברור שיהיו עלויות מרובות של פתיחת עסק הן בלתי נמנעות ברובן ולכן ניסיתי לראות מה הדרך היעילה ביותר שאני יכולה לרכוש מוצרי בסיס לעסק שלי מבלי שההוצאות יהיו נוראיות. החלטתי שבמקום לקנות קופה רושמת רגילה, ארכוש לעצמי מכשיר סליקת אשראי נייד.

התרמת מכשיר סליקת אשראי לעסק

בעיקרון גם הקופה הגדולה וגם ההתקן שמרכיבים על הטלפון הנייד מהווים מכשיר סליקת אשראי אבל אחד הוא מאסיבי יותר וגדול יותר ואילו ההתקן שמרכיבים על הטלפון הנייד הוא קטן, נוח לתפעול ולא דורש הרבה התעסקות. בגלל שרציתי לחסוך בעלויות אבל ידעתי שאני זקוקה למכשיר סליקת אשראי, החלטתי לדאוג לעצמי למכשיר סליקת אשראי נייד אשר אוכל לקחת אותו איתי בקלות לכל מקום ולחייב לקוחות במעמד מסירת המוצר.

תגובת הלקוחות לדרכי חיוב האשראי

אין דבר שלקוחות שונאים יותר מאשר התחושה שמחייבים אותם על מוצר שהם עוד לא קיבלו. זה יוצר להם תחושה חמוצה של "לוקחים ממני כסף ואני לא מקבל דבר בתמורה". כאשר אפשר לתת להם את המוצר ורק לאחר מסירת המוצר לחייב אותם זה יוצר אצלם תחושת אמון שהופכת את הליך ההתקשרות לטוב יותר.

היתרונות שלוקחים את מכשיר הסליקה לבית הלקוח

יתרה מכך, זה יוצר לי שליטה טובה יותר כאשר אני יודעת על מה חייבתי ועל כמה. באופן זה, בגלל שאני זו שעושה את כל החיובים אני יודעת בדיוק כמה מכרתי ומה המאזן שלי ולא תלויה באף אחד אחר וזה נהדר. העצמאות שניתנת לי עם השימוש במכשיר סליקת אשראי ידני היא חד פעמית ולא ניתן לשחזר אותה בשום צורה או אופן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.