יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

עיר המלכים אילת | אטרקציות באילת | סיפורי התנ"ך – עיר המלכים

עיר המלכים אילת | אטרקציות באילת | סיפורי התנ"ך – עיר המלכים 

כל אדם אשר מגיע לאילת ורוצה להנות מבילוי ואטרקציה עבור הילדים יכול להגיע אל עיר המלכים עם ילדיו ולהנות מהאווירה הסוחפת ומהנה, אכן מקום זה הוא בילוי מרגש ביותר עבור כל בני המשפחה, במתחם זה  של עיר המלכים אתם יכולים להנות משפע רב של מתקנים, מאזורי קפטריה, אשר התפאורה כולה יוצאת מתקופת התנ"ך וכן מימי דוד ושאול המלך.

כל אדם אשר מגיע אל אילת מומלץ עבורו להגיע אל עיר המלכים ולהנות ממה שמקום זה מציע.

המתחם של העיר הוקם במטרה ליצור מעין אטרקציה והנאה עבור הילדים, ואכן חלומו של כל ילד מתממש במקום זה

המתחם מתאים לבילוי עם ילדים בכל הגילאים ובו יהנו גם ילדים הקטנים מגיל 4, ילדים בוגרים, נוער ואפילו המבוגרים. במתחם שפע של מתקנים המחולקים לפי גילאים ובכל אזור מציעים לכם סוג אחר של חוויה בלתי נשכחת.

 

מתחם זה של עיר המלכים ממוקם באילת, בלגונה המזרחית, בסמוך למלונות כמו דן, ספורט קלאב, הרודס, ואכן מחוץ לחניה ישנה חניה ללא תשלום ועל כן לא תהיה בעיה עם ההגעה.

עיר המלכים אשר נמצאת באילת מהווה הנאה רבה לאלו אשר מגיעים אליה ואכן כאשר נכנסים אל מקום זה אזי מרגישים כאילו נכנסים לתוך ארמון מפואר ומהודר, כל עיצובו של המתחם  הוא בהשראת התנ"ך והוא נותן למבקרים השראה כאילו הם נלקחים אל תקופת דוד המלך ושאול המלך.

ישנם אלמנטים רבים ושונים אשר מעוצבים במתחם ומשתלבים היטב עם הנוף המרהיב של העיר.

 

המתחם של עיר המלכים מתחלק לכל מיני אזורים שונים לפי גילאים ולפי אטרקציות. ומפני שכל עיר המלכים היא רחבה מאד, אזי אתם יכולים להנות ללא הרגשה שיש סביבכם עוד אנשים רבים.

אם הנכם מגיעים עם ילדים או עם נוער לאילת אזי מומלץ מאד וכדאי ללכת אל עיר המלכים ולא לפספס את האטרקציה הזאת.

 

מתחם זה מעניק שלל פעילויות חלקם כמו מתקנים שמזכירים את הלונה פארק והסופרלנד, חלקם קשורים במים, אחרים נחשבים כאטרקציות מדעיות ועוד סוגים רבים, ואכן במקום זה אפשר לבלות במשך יממה שלימה ללא שימאס השהייה במקום זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.