יוני 20, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

קניות בסופר או קניות במרחב הווירטואלי? יתרונות וחסרונות

1 min read

קניות בסופר הן פרויקט לא פשוט בייחוד כאשר יש לכם משפחה לפרנס.

הידעתם כי ניתן להקטין מאד את משאבי הפרויקט, תוך חיסכון עצום בתורים ובמאמץ? הידעתם כי באינטרנט אתם יכולים לקנות מה שהייתם קונים בסופר עצמו, והכל באופן מידי? ומה בכל זאת היתרונות של קניות בסופר אמתי?

סופרמרקט אמתי – יתרונות

  • לא ממתינים למשלוח: מה שתסחבו זה מה שיהיה לכם.
  • אין ספקות: המוצרים אינם "תמונה להמחשה בלבד" אלא התהוותם האמתית.
  • אם לא מוצאים משהו, יש את מי לשאול, שלא כמו באינטרנט בו נדרשת הכרה טובה של המסכים.

בסופרמרקט אמתי נהנה הצרכן מיתרון הנגישות. הזמינות ועיקרון האמת: הוא יודע מה הוא קונה, ויכול לשאול דייל או דיילת במידה והוא הסתבך במציאת מוצרים או בפירוש של מה שמופיע על האריזות שלהם.

קניות בסופר וירטואלי – יתרונות

  • המוצרים נגישים באופן מובנה וברור, מחולקים לקטגוריות כתובות.
  • בחירת מוצר או ביטולו אפשריים בהינף קליק, ולא מצריכים חזרה רגלית למדף.
  • תשלומים על מוצרים נעשים מהר, ללא תור וללא המתנה. אישור תשלום מונפק במקום.

בסופרמרקט וירטואלי נהנה הצרכן מיתרון המבניות, בו הוא יכול לאתר כל מוצר על פי המילה הכתובה של הקטגוריה בה הוא כלול. קניות בסופר וירטואלי מאפשרות התמצאות קלה יחסית במרחב, וגולת הכותרת: תשלום ללא תור וללא מאמץ המתנה לקופאי. למותר לציין שלא צריך לסחוב שום דבר.

למי מתאימות קניות בסופר אמתי ולמי מתאימות קניות בסופר וירטואלי?

בסופר אמתי הלקוחות שייהנו יהיו לקוחות אשר לרוב לא אוהבים ביורוקרטיה, מענה טלפוני אנושי, פקידות וניהול-שולחן. הם רוצים כל דבר כאן ועכשיו, גם במחיר של סחיבה ומאמץ פיזי. לעומת זאת, לקוחות המעוניינים לנהל את ענייניהם ולא "לדאוג לעניינם באמצעות מאמץ עודף", אשר סומכים על אזרחים אחרים, ובעלי סבלנות לחכות למוצריהם, ובלבד לא לסחוב אותם פיזית ולהמתין בתורים ממושכים, יבחרו לעשות קניות בסופר וירטואלי באינטרנט, בהם הם ייהנו מקניות ללא סחיבה ומאמץ, אבל עם המתנה למשלוח המוצרים. חשוב לציין כי בשונה מן העבר, קניות בסופר וירטואלי הרבה יותר בטוחות, ומאפשרות נגישות ותנאי אבטחה משופרים נגד פריצות ופישינג לכרטיסי אשראי.

מקווים שעזרנו לכם קצת לנסות ולהבין היכן הכי מתאים לכם לעשות את הקניות לבית שלכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.