יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

רוצים לרכוש רכב חדש? -פורד פוקוס הרכב המומלץ

1 min read

ישנם רכבים שונים אשר ידועים כרכבים המעניקים נוחות רבה וחווית נסיעה.

אותם רכבים יכולים להיות מיוצרים על ידי חברות רבות.

פורד פוקוס הוא מבין אותם רכבים אשר החברה בונה עליהם לטווח רחוק וברמה עולמית.

מדי שנה כאשר משווקת החברה דגם פורד פוקוס ניתן לראות את ההשקעה הרבה הגודלת, אותה השקעה נעשית גם על מנת להוות התאמה לשווקים של אסיה, אירופה, ודרום אמריקה.

הפורד פוקוס היא מכונית אשר כבשה אנשים רבים ונחשבת למכונית בעלת רמה עולמית.

פורד פוקוס הינה מכונית בקטגוריית משפחתיות למרות שהיא מחולקת לשלושה דגמים שונים: האצ'בק, סדאן וסטיישן. כמו כן מדובר על 3 רמות גימור אפשריות וגם על 3 סוגי מנועים שונים שניתן לבחור. אין כל ספק כי פורד מציעה מגוון אופציות לכל מי שמחפש את הרכב שבדיוק יתאים עבורו ולמשפחתו.

פורד פוקוס מגיעה עם שלל איבזורים מצויינים שמשפרים את חווית הנהיגה ברכב. מערכת המולטימדיה היא בעברית וכללת חיבור ל MP3, צג LCD גדול של 8" , מערכת ניווט ונהיגה אחורית, חיבור בלוט'ות לסלולארי, שקעי עזר מסוגים שונים ומערכת רמקולים מתקדמת באיכות מעולה.

נוסף לכל אלו ישנה אפשרות לתאורה אוטומטית שתדלי עצמאית את התאורה בשעות הליל, גג שמש הניתן לפתיחה חשמלית, שידה מרכזית הכוללת תא אחסון גדול מהמקובל ומתקן להנחת כוסות.

כל אלו הם תוספות לחלונות חשמליים, מראות מתכווננות ואפשרות תדלוק מתקדמת באמצעות פיה חכמה המזהה כי מוכנס אליה צינור דלק נכון.

דגם פורד פוקוס מגיע עם עיצוב המותאם על פי סוג הדגם הנירכש.

ניתן לראות את העיצוב בכל חלק וחלק, ישנם פנסים בעלי מראה חתולי ודינאמי, תא מטען עם מראה ספורטיבי ועוד.

צידי הרכב כולל עיטורי כרום לאורך החלונות והחישוקים לצמיגים הינם בשלל דוגמאות ועיצובים.

פנים הרכב כולל עיצוב ארגונומי לנוחות הנהג כמו גם הנוסעים שעימו ברכב. לב ההתמקדות היא בנהג במטרה להעניק לו ישיב הנוחה לאורך הנסיעה, תאורת אוויר הנוחה לעין ומערכת מולטימדיה שמזכירה תא טייס בעיצוב מודרני עם אורות תואמים ונוחות הפעלה גבוהה ובכך הופכת הנסיעה לחוויתית ומהנה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.