יוני 16, 2024
1 min read

בניית אתרים לעסקים – מאיפה התחיל? קצת היסטוריה על תחום האינטרנט.

לפני עידן האינטרנט החל, עסקים בוחרים לעצמם מגוון של מודלים עסקיים המותאמים המקצוע ואת האסטרטגיה העסקית של מייסדי העסק. ברגע שהאינטרנט נכנס לחיינו מתחילים לצבור תאוצה, עסקים רבים הבינו כי הם חייבים לשלב בעסק שלהם על ידי בניית עסק. הפעולה הייתה סבירה ומהירה – שכרה בניית אתרי אינטרנט מעצב אינטרנט ולאחר מכן לרשת האתר. אחר-כך שכר אתר קידום אתרים במנועי חיפוש מוקדם יותר חשיפה מוגברת של בסיס הלקוחות העסקיים ובכך תרם לגידול בהכנסות באו כחלק משתמשי האינטרנט הפך ללקוחות למצוא את העסק.

במהלך השנים, עסקים רבים יש בשם במרכז האינטרנט, עסקים וירטואליים המשתמשים באינטרנט מציע Bfltormot הנרחב ולאחר מכן מניב את עיקר פרנסה. עסקים אלה הם הקמת חנות וירטואלית או לספק שירותים באמצעות דפי הקשר והפורומים באתר. עיקר ההשקעות הופנו שיווק באינטרנט, כמו גם שירות לקוחות ומכירות. התברר כי עבור עסקים קטנים רבים, התמקדות באינטרנט תהיה רעיון טוב תרם רבה לצמיחה והצלחה של העסק ושל מאפייני מיתוג הגדרה כמובן ..

בממוצע לכל 10 עסקים יש שישה אתרים, כלומר כמות האתרים הוא עסק גדול ורבים כבר הבעלים של האתר, כמה מרוצים וחלקם באתר רוצה לשדרג את האתר ולא בטוח איך לעשות את זה נכון? ובכן זו שאלה שהרבה אנשים שואלים. בעל העסק אומר לעצמו, "כבר יש לי אתר אבל אני רוצה לשדרג אותו ואת לא יודע אם כדאי לבנות אתר חדש טוב יותר ונוח יותר או כדי להוזיל עלויות ולשדרג את האתר הקיים … למרות שאני לא מאוד מרוצה ניהולו "ובכן, אין תשובה חד משמעית לנושא. זה תלוי במספר גורמים ומשתנים הנה כמה שאלות לשאול את עצמך לפני שאתה להחליט אם לשדרג אתר קיים או לחלופין מחליט להקים אתר אינטרנט חדש.

1) האם אתה מרוצה הספק הנוכחי שלך חשוב לך להישאר עם מערכותיה?

2) האם מערכת ניהול עבודה בצורה מספקת עבודה נוחה ויעילה?

3) האם אתה יודע והם מסוגלים ללמוד לעבוד על מערכת חדשה?

4) האם את הזמן והעלות של פיתוח של השדרוג על אתר קיים ולהפחית את הקמת אתר אינטרנט חדש?

5) האם התקציב מאפשר לך לבנות אתר חדש, או תקציב זמין שדורש ממך לבנות באתר הקיים?

6) האם המערכת הנוכחית שלך, כי אתה רוצה לשפר הוא מסוגל לתמוך אלמנטים שברצונך להוסיף את הגרסה החדשה של האתר?

7) האם האתר החדש מצדיק את עצמו והוא נותן לך יתרון משמעותי על פני אתר קיים לשדרג?

8) האם האתר החדש לתמיכת ידע בנושא קידום אתרים?

9) האם עלויות התחזוקה של אתר אתר חדש שונה ומה הן ההשלכות של זרם ושונה?

10) האם יש הגבלה פיזית באתר הישן, וככזה אני לא מוגבל בכל שינוי יכול לעשות מה שאני מאחל?

ברגע שיש לך תשובה לשאלות הנ"ל, אתה תהיה הרבה יותר קל לקבל החלטה האם לבנות אתר חדש או לשדרג במקרה טפל לאפיין במדויק את "לשדרג" על מנת למנוע פער בין מה תמצא בפרשנות שלהם ומה שאתה מקבל בסוף התהליך.

אבל מה אם העסק המוכר? מי התחיל לבנות את רשת המותג והמכירות, שירות, שיווק וניהול שלהם לפני שהם נכנסו לאינטרנט?

שיש המוני סוגים של מודלים עסקיים – אלה שנבנו כפירמידה עם מנהלי מנהל תחתיו גבוה, השיא של המחלקות השונות (R & D, שירות לקוחות, מכירות, וכו '), מנהלי צוותים מקומם בכל מחלקה ומתחת צוות. ישנם דגמים אחרים כי הם יותר שטוח ומודלי הסוחרים ביותר הפן של עסק ולדווח שתיים או יותר של המחלקות. בעסקים מסוימים האחריות לקבלת החלטות נופל על כתפי המנהלים גבוה וכמה שיתופי פעולה עסקיים אחרים יותר וגם הצוות מגיע התחתון הם מנה של אחריות ויכולת לקבל החלטות.

היום יש גם אפשרות נוספת הפופולרית שבו עסק אינו מחזיק מחלקות רבות כחלק הקמת העסק שלו. שוכר שיווק, מכירות, שירות אחרים מחוץ ומשאיר רק כמה עובדים והכרחי כפקידים בתוך הארגון. לא כל מודל עסקי יכול לעבוד בשיתוף עם האינטרנט.

כדי מתענג עסק באמצעות האינטרנט חייב להתאים את עצמו לעולם דוגמנות חדשה ודינאמי של פירמידה עם הרבה מחלקות בירוקרטיות מיוחדות עם מטרות נפרדות אכן יכול להועיל מהחשיפה בניית עסק תאפשר להם, אבל לא תוכל כדי לנצל את פלטפורמת מדיה הדיגיטלית אופטימלי.

עבור עסק כזה לעבור את כל הפרטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.