יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

הצגות ילדים

1 min read

הצגות ילדים

ישנן לא מעט פעילויות המעשירות ילדים ומעניקות להם את האפשרות לגדול בצורה חכמה ומשכילה. כיום ישנם תכנים רבים העלולים לחשוף את הילדים לתחושות ולמראות שאינ בהכרח מתאימים לגיל שלהם. במקרים אלו, האחריות הינה בלעדית וסופית של ההורים לבחור במה שמתאים לילדים להחשף אליו. בעידן בו והגבולות כמעט לא קיימים וניתן לראות בטלוויזיה כמעט כל מה שחפצים לראות – ההורים הם אלו המתווים את הקו הכללי באשר למומלץ לצפייה ובאשר לתכנים שאינם מומלצים לצפייה.

הצגות ילדים
הצגות ילדים

הצגות לילדים הינן בין האמצעים החשובים והמהותיים ביותר, המאפשרות לרבים להגיע לידי הבנה באשר לנושאים חשובים. תפקידן של ההצגות הוא להראות לילדים סיטואציות מוכרות מחיי היומיום וכן לפרוש בפניהם אופציות שונות של התנהגות במקרים אלו. ההצגה למעשה מאפשרת לילד להזדהות עם הדמויות ועל  ידי ההתבוננות בילדים או במציגים – להפנים את צורת ההתמודדות המתאימה ביותר לפי העקרונות והערכים שהועלו בהצגה.

כיום ניתן למצוא לא מעט הצגות ילדים ההופכות להיות מעין פרסומת למוצרים שונים בחסות אותם המוצרים. המסרים החינוכיים לעומת זאת, פחות מודגשים בהצגות אלו. על מנת לחשוף את הילדים לתכנים השונים חשוב ביותר לא לפחד לבקר את ההצגות, לבדוק את התכנים המועלים בהן, להשוות ביקורות בין העיתונים ולבדוק מה הן ההצגות שהשאירו הכי הרבה רושם. ישנם מבקרים רבים שהינם משוחדים – בנוגע למוצרים כאלה או אחרים.

בתור הורים ישנה חשיבות על בבדיקת תכני ההצגות השונות ובחירת אופי ההצגות שילדיכם רואים. רק משום שמדובר בהצגה שמפורסמת בפתח של הגן או בית הספר ובכל מקום אחר, או כי זו הצגה שכל ההורים לוקחים את ילדיהם אליה- זה לא אומר שמדובר בהצגה איכותית. מאחר ולא כל התכנים המועלים כיום בהצגות הינם תכנים ראויים ישנה חשיבות מקסימלית לבחירת ההצגות ההולמות את הגיל של ילדיכם ואת התכנים שהייתם רוצים להעלות בפניהם.

חשוב לקרוא ביקורות בעיתוני הילדים. הורים שיכולים – עדיף שילכו עם ילדיהם להצגות ילדים ולו על מנת לטעום מהאופי של ההצגות השונות המועלות היום ולהכיר את האווירה הכללית. כך תוכלו לבחור בחכמה את ההצגות עבור ילדיכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.