יוני 16, 2024

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/zed66102/public_html/wp-content/themes/newsphere/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

צפייה ביס פלנט | סרט ביס פלנט | כרטיס ליס פלנט- יס פלנט

1 min read

יס פלנט

חווית הקולנוע הייחודית שמציע קולנוע יס פלנט הינה חוויה ייחודית בפני עצמה ולא הייתה קיימת בישראל עד לשנים האחרונות. עד לא מזמן נהנו הישראלים מחוויה של צפייה בבתי קולנוע קטנים יחסית, מקומיים ובאיכות בינונית. התרבות האמריקאית והסרטים שנראו בסרטים גרמו לישראלים להשיא מבט ולשאוף גבוה. אין ספק כי בתי הקולנוע האמריקאים הינם מרשימים פי עשרות מונים בעיצובם אולם ההבדל המשמעותי ביותר הינו בחוויה הנוצרת אצל הצופה.

מדובר בחוויית צפייה מרגשת ומעצימה ההופכת כל סרט לחי ודינאמי ולמעשה – תחושה שאין שנייה לה. יס פלנט הביא אל הישראלים את חוויית הצפייה האמריקאית, המושקעת, מלאת האמצעים וההתרגשות האמיתית לאור דמויות הקופצות אל תוך אולם הצופים, רוחות וריחות, חומרים ואלמנטים שונים הממחישים את עלילת הסרט והופכים אותו להרבה יותר עשיר וחוויתי.

יס פלנט הינו מתחם בתי קולנוע אשר פתח את השער לאינספור רגעי התרגשות בלתי נשכחים.

אלו אשר רוצים להנות מבילויים יכולים להנות מכך באמצעות דרכים רבות, בתי הקולנוע השונים הם גם דרך בכדי להנות מבילוי חוויתי.

ואכן כיום ישנם בתי קולנוע רבים המעניקים חווית צפייה, כמו כן בתי הקולנוע השונים מתחרים זה בזה משום שכל בית קולנוע רוצה למשוך אליו כמה שיותר לקוחות.

אחד מהבתי קולנוע בעלי הביקוש הרב הוא ה-yes planet.

היס פלנט מציע חווית צפייה ברמה גבוהה, ואכן ישנם סניפים רבים המחולקים על פני אזורים שונים וזאת בכדי להעניק לכולם את האפשרות להגיע ולצפות גם ללא צורך לנסוע מרחקים רבים לשם כך.

קפיצה ליס פלנט היא הרבה יותר מצפייה בסרט. יס פלאנט מעניק חוויה ייחודית של כניסה מרתקת לעולם הסרטים ורגעים בלתי נשכחים ההופכים את השהות במקום למעשירה ומרתקת. מדובר במתחם הבילוי הגדול ביותר בארץ המציע לא פחות מ-26 אולמות קולנוע, 4 אולמות VIP, אולמות אירועים ואולם IMAX מפנק ומרשים. המגיעים ליס פלאנט יכולים ליהנות ממגוון עצום של מסעדות יוקרתיות וכן מדוכני אוכל עשירים בסגנונות וסוגים שונים. יס פלאנט שינתה את תרבות הצפייה בסרטים בארץ ומעניקה חוויות חדשות בכל פעם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.